Fitness First, fitnesscentrum Šaštín-Stráže

Prenikni do sveta fitness, wellness a masáži.

Fitness First, fitnesscentrum Šaštín-Stráže

Fitness First, fitness, wellness a masáže Šaštín-Stráže

Prenikni do sveta fitness, wellness a masáži.

Adresa: Zákostolie 853 , 908 41 Šaštín-Stráže
Telefón:+421 915 323 221
E-mail:info@firstcomplex.sk

Naším cieľom nie je len pekne vyformovaná postava, ale dôraz kladieme i na celkové zlepšenie zdravotného stavu či zdravého životného štýlu.

Môžete cvičiť individuálne, alebo pod vedením osobných trenérov akreditovaných Ministerstvom telovýchovy a športu SR. Naši trenéri sú vyškolení a spôsobilí vám zostaviť tréningový plán alebo predviesť jednotlivé stroje a náradie.

Trenér vám ochotne ukáže alebo poradí ako sa na čom cvičí, aké svalové partie sa posilňujú. Je pripravený vám zodpovedať akékoľvek otázky. Ak máte záujem upraviť si niektoré svalové partie, schudnúť či naopak pribrať, poradí vám vhodné cviky, počet opakovaní cvikov a rozvrhnutie celého vášho cvičenia. Taktiež vám poradí doplnkovú výživu a pitný režim.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.