Madea, nábytok Šaštín-Stráže

Nábytok Madea ponúka svojim zákazníkom širokú paletu nábytku pre domácnosť i kanceláriu.

Madea, nábytok Šaštín-Stráže

Madea, spálne, obývacie steny, detské izby, kuchyne, kancelárske stoly, stoličky a skrine Šaštín-Stráže

Nábytok Madea ponúka svojim zákazníkom širokú paletu nábytku pre domácnosť i kanceláriu.

Adresa: Hollého 651, 908 41 Šaštín-Stráže
Telefón:034 658 0577
E-mail:madea@ltcnet.sk

Hľadáte nábytok, ale žiadna zostava sa nehodí do vášho domova? Pravý dôvod siahnuť po sektorovom nábytku Sektorový nábytok, alebo tiež takzvaný systémový nábytok má vždy na výber z množstva kombinovateľných častí nábytku - skriniek, komôd, políc, regálov, vitrín, stolov a ďalších častí v rovnakom dizajne. Sektorový nábytok ponúka možnosť vyskladať si nábytok do takmer každej miestnosti Vášho domova.

Spálňový nábytok je jednou z najdôležitejších súčastí interiéru spálne a mal by nabádať k regenerácii, odpočinku a priniesť pokojný a nerušený spánok. V našej ponuke nájdete množstvo sektorového nábytku do spálne, skrine, postele, matrace, komody, nočné stolíky a tiež a spálňový nábytok v akcii. Výpredaj nábytku do spálne hľadajte v kategórii nábytok skladom.Od jednoduchých spální až po také, ktoré si môžete farebne aj veľkosťou prispôsobiť. Prvotriedna kvalita nábytku a výborné ceny.

Aké vlastnosti má mať dobrá detská izba? Pre najmenšie deti by mala ponúknuť množstvo priestoru na hranie a ľahko sa dieťaťu prispôsobovať, keď rastie. Moderná sektorová detská izba pozostáva z množstva samostatných komponentov, vďaka ktorým si môžete svoju detskú izbu zariadiť podľa vlastných predstáv.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.