Pekar, pohrebná služba Šaštín-Stráže

Zverte poslednú rozlúčku s Vašim milovaným do rúk profesionálov.

Pekar, pohrebná služba Šaštín-Stráže

Pekar, prevozy zosnulých, výkop a zasypanie hrobu a kvetinová výzdoba Šaštín-Stráže

Zverte poslednú rozlúčku s Vašim milovaným do rúk profesionálov.

Adresa: Štúrová 958, 908 41 Šaštín-Stráže
Telefón:0907 928 212

- Prevozy zosnulých - NONSTOP
Zabezpečujeme prevozy v rámci celého Slovenska a EU,UA a RUS. Poskytneme poradenstvo v súvislosti s prevozmi zosnulých, pozostatkov alebo ostatkov z ktoréhokoľvek miesta na svete.

- Výkop a zasypanie hrobu
- Parte
Poskytuje rozlúčkové parte vo viacerých variáciách. Už i tento prvý krok k oznámeniu smutnej udalosti v rodine a okoliu tak nadobúda vysokú profesionalitu a zdôrazňuje vážnosť prichádzajúcej chvíle.

- Písanie na stuhy
Investujeme do rozvoja firmy, preto i tak zdanlivo jednoduchá vec, ako je stuha s nápisom, stáva sa v tomto prípade jedinečným originálom. Naši pracovníci spolu s vami vyberú vzor i farbu písma, jeho veľkosť, poradia pri výbere textu a pripravia stuhy podľa vašich predstáv na najmodernejšom zariadení.

- Kvetinová výzdoba
V našej ponuke je široká škála živých i umelých kvetov, nespočet variácií a možností tvarov kytíc, ikebán, vencov. Trendom súčasnosti je orientovať celú kvetinovú výzdobu do jednej úzkej škály farieb, výzdoba tak môže byť ladená do ktorejkoľvek bežnej farby a jej odtieňov, aby pôsobila jednotne a ucelene.

- Organizácia obradu
Naprogramovanie jednotlivých častí a prvkov obradu zo sebou prináša nároky na organizačné schopnosti usporiadateľa. Zvlášť náročné sú tzv. viacnásobné obradné rozlúčky, ktoré v sebe zahŕňajú cirkevné a svetské spôsoby. Neraz sú konané na oddelených miestach, kde je potrebný prevoz zosnulého i prevoz výzdoby. Naši školení pracovníci vedia všetky nároky klientov zosúladiť k ich konečnej spokojnosti.

- Zabezpečenie rečníka a vami vybranej smútočnej hudobnej produkcie
Samozrejmosťou na obradoch býva verbálna rozlúčka pozostalých so zosnulým. Podľa našich skúseností vieme ako často prichádza ku zlyhaniu rečníka v dôsledku nazadržateľného prejavu vlastných citov. Riešením je profesionálny rečník, ktorý sa dôstojne a pietne rozlúči v mene prítomných, do prejavu zahrnie obsah slov smútiacich pozostalých podľa ich požiadaviek a dá tak zvlášť vyniknúť dôstojnosti a vážnosti okamihu rozlúčky.

V prípade požiadaviek na hudobnú produkciu poskytuje naša firma širokú ponuku smútočných skladieb, ale aj piesní podľa výberu pozostalých. V obidvoch prípadoch berie na zreteľ použitie reprodukcie v súvislosti s autorskými právami a platnými zákonmi SR.

- Kompletné vybavenie dokladov a matričnej agendy
Od prvého kontaktu s našou firmou vás naši pracovníci budú podrobne inštruovať o potrebných krokoch, ktoré sa končia výberom a špecifikáciou jednotlivých častí rozlúčky. Potom už všetky vaše starosti preberáme na svoje plecia v rámci komplexného vybavenia zákazníka. Medzi ne samozrejme patrí i vybavenie všetkých potrebných dokladov a matričnej agendy.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.